HTD Timing Belt 904-8M-450 interchangeable with Fenner 904-8M-450
star_border star_border star_border star_border star_border No reviews yet edit Write a Review
SKU:
Fenner 904-8M-450
Stock ID:
V239863
Availability:
STOCK
Brand:
D&D
Outside Length:
904 mm (35.59 in) Pitch Length
Width:
450 mm (17.72 in)
Height:
Pitch-8 mm
Material:
Rubber
Bands/Ribs:
Single
Belt Section:
8M
Free Shiping - Free Returns
Belt Outside Length:
904 mm (35.59 in) Pitch Length in
Belt Top Width:
450 mm (17.72 in) in